• Wpisów:357
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 22:16
  • Licznik odwiedzin:18 779 / 2541 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Żyjesz, bo musisz, oddychasz, bo to nie zależy od Ciebie i kochasz ludzi, którzy nie potrafią, a nawet nie chcą Ci pomóc wyrwać się z tego bagna, potocznie zwanego życiem. Tylko pustka wokół i ten pojebany świat, który niszczy Ci serce.
 

 
Nie interesuje mnie opinia innych ludzi na mój temat, żyję własnym życiem i nie wtrącam się w życie innych, a na pytania staram się odpowiadać szczerze, więc git, i nara . ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
'Umiesz liczyć? Licz na siebie!! Twoje szczęście innych jebie!'
 

 
Smutek będzie zawsze.
Nadmiar smutku się śmieje. Nadmiar radości płacze.
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.
Ale prawdziwa miłość, przetrwa każdą rozłąkę.
Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Bo smutek rodzi się zawsze z czasu, który upływa, a nie zostawia owocu.
Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało.
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Kiedy ciało jest smutne, serce powoli umiera.
 

 
Teraz już wiesz jak to jest.
Spędzać samotnie noce i dnie.
Mówiłeś, że nigdy nie będziesz sam,
że zawsze pod ręką przyjaciół swych masz,
a jednak życie w kość Ci dało,
przyjaciół po całym świecie rozwiało.
Teraz nie masz nikogo!
Musisz samotnie chodzić własną drogą.
I czasami zadajesz sobie pytanie:
- Gdzie przyjaciele? Przecież było ich tak wiele!?
Zbyt bardzo ich ceniłeś.
Za bardzo im wierzyłeś,
a oni Cię olali!
Inne drogi wybrali.
Mieliście wspólne plany wakacje, sylwester.
Lecz teraz będziesz sam a,
Ja nie wrócę bo nie chcę!
 

 
Mianownik: chłopak. dopełniacz: chłopaka. celownik: chłopakowi. biernik: chłopaka. narzędnik: (z) chłopakiem. miejscownik: (o) chłopaku. wołacz: O Ty jebany, pierdolony skurwielu bez mózgu.
  • awatar Alexandraa^^: Świetne zapraszam do mnie ;*
  • awatar zakochanabezodwrotu: fajne .
  • awatar unhuman-nature: Hej :) Mam ogromną, ogromną prośbę. Czy możesz polubić moją i koleżanki stronkę na facebooku? Oto link: http://www.facebook.com/pages/O-pi%C4%99%C4%87-krok%C3%B3w-wyprzedzaj%C4%85c-ludzkie-my%C5%9Bli-o/383547428386944 Bardzo, bardzo proszę o pomoc. :* Jak tylko będę mogła się odwdzięczyć, to daj znać. :D Każdy lajk się liczy! :* Mam nadzieję, że fajny z ciebie ludź i wspomożesz :) Z góry dziękujemy!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Mam w dupie to co o mnie inni myślą , jestem taka jak być powinnam .
 

 
'Biały proszek dziś znów pomoże żyć Nie ma jutra i nie będzie jutro też...' śmierć to pestka, życie to zabawka... Każda blizna, każda igła i strzykawka... To kolejna marność, kolejna łatwizna... "całą noc nie mogłam spać... amfetamina ma gorzki smak.." posypać kreskę i zwinąć dwusetkę i wreszcie poczuć dobrze przez chwile.. przez gramy mózg uwikłany w dwa stany. `litość to utopia. chorych leczy konopia. `ganja zostawia ślady jak sanek płoza. `chce mi się śmiać, bo to chyba nie tak na głowie stawiam świat, jestem wolny jak ptak. `lubię baku, baku, chcesz to ze mną zakurz zaproszę dziewczyny, zaproszę chłopaków. `bo oto mam rurkę, jak kto woli – bibułkę, proszę sznurkiem... zapalimy na spółkę... `boski chillout mógłby trwać na wieki. obserwacja świata przez ciężkie powieki.
 

 
Wszyscy uważają, że coraz bardziej zamykam się w sobie . ja po prostu już nie jestem taka ufna i musi minąć trochę czasu, aż zaufam nowo poznanej osobie . tak , zmieniłam się , ale tylko i wyłącznie przez osoby, które mnie zawiodły . przykro mi .
 

 
Mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym. ona tylko gra. nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie jej życie jest do dupy!
 

 
Na co dzień uśmiechnięta. Korzystała z życia jak tylko się da. Bawiła się, chodziła na imprezy, śmiejąc się, że życie singla jest świetne. Ale wystarczyło, że przyszła do domu. Wtedy najbardziej potrzebowała czyjejś obecności, kogoś kto przytuliłby ją, powiedziałby czułe słowo. Życie singla przestawało być wspaniałe, a uśmiech znikał z jej twarzy. Była tak bardzo samotna, w swoim małym świecie.
 

 
Idź dumnie przed siebie , życie to Twoja scena i pierdol farmazony , które usłyszysz na Swój temat !
 

 
Denerwuje mnie, kiedy ktoś mówi ' myślałem, że jesteś inna, myliłem się '. Tak naprawdę chuj o mnie wiedzą. O tym kim jestem, jakie mam problemy i co czuje słysząc ' jednak jesteś taka...
 

 
Kiedyś upije się tak , że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę że Cię kocham.
  • awatar honeyyy.: Kobieta nie powinna się zniżać do tego stopnia, aby robić sceny!:)
  • awatar Gość: fajne :)
  • awatar Alexxiss: Świetne. ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
- Wiesz co ?
- No
- Ten XXI wiek jest do kitu -.-'
- Czemu tak myślisz ? ;O
- Może i nie wiek, ale ludzie. Jeśli nie masz vansów, czy conversów, sweet foci w lustrze i tony makijażu na ryju jesteś nikim. Jak chłopak ma krótkie włosy , nie ma rurek i nie jeździ na desce nazywają go 'frajerem'. Większość związków jest poprzez fejsa, słowo 'kocham' straciło jakikolwiek sens, a nasi przyjaciele obrabiają nam dupe gdzie i z kim tylko popadnie. I właśnie dlatego tak myśle, to wszystko jest do dupy ! ; //
- Wiesz co ? Masz racje. JEBAĆ ICH ! -.-'
 

 

- Mam u niego jakieś szanse .
- Nie masz szans .
- Wiedziałam .
- On tylko szuka dziewczyn żeby ją wyruchać .
- Wiesz spodziewałam się to po nim .
- Może i wam by się udało ale on może bardzo ciebie skrzywdzić więc daj sobie z nim spokój .
- ...
 

 
Nie pytaj dlaczego płaczę.Nie pytaj co się stało.Nie pytaj co zrobiłam.Nie pytaj jak się czuje, bo wiesz że powiem "fatalnie".Nie mów że mam być wesoła. Tak po prostu zapomnieć?Nie mów że nie warto.Nie mów że to minie. Bo wtedy tylko kłamałbyś za nas dwoje.A tym bardziej nie zmuszaj mnie do bycia radosną. Nie ocieraj mi łez na siłę,nie pocieszaj błahymi żartami. Nie zmuszaj się do współczucia.Po prostu krzyknij na mnie! Powiedz że jestem durna i nie masz zamiaru tego znosić!A po tym wszystkim zwyczajnie mnie przytul, żebym nigdy nie musiała tęsknić.
 

 
Co wieczór wpierdalasz się w moje myśli, może chociaż nauczyłbyś się pukać ?
 

 
Najwięcej o twoich problemach dyskutują Ci co tak naprawdę gówno o nich wiedzą.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Mam mętlik w głowie, nie wiedząc kim dla Ciebie jestem.
 

 
Codziennie przeżywamy stosy własnych tragedii, rozczarowań, a nasza świadomość wciąż ma nadzieje, że coś się zmieni, że ludzie będą zwyczajnie lepsi.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Wszystko się pierdoli , raczej nie jest tak jak trzeba , teraz wszystko jest inaczej .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›